KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274054
nr 1627 4054
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Blomsterstilleben. Signerad, akvarell, 71x52 cm, yttermått inklusive ram: 91x70 cm
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:08:32
6/6 19:57:40
600 kr
10/6 16:56:45