KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274054
nr 1627 4054
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Blomsterstilleben. Signerad, akvarell, 71x52 cm, yttermått inklusive ram: 91x70 cm
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:08:32
6/6 19:57:40
600 kr
10/6 16:56:45
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor